[boyfriends]

17. prosince 2016 v 22:41 | © selena-network™ |  » boyfriends

Nick Jonas - Selena a Nick spolu začali chodit v roce 2008, krátce poté, co se Nick rozešel se zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus. Toto také byla jedna z věcí, které vyvolali zvěsti o soupeření mezi Miley a Selenou. Každopádně Selena a Nick vztah ukončili ten samý rok. Ale jejich románek pokračoval v roce 2010, kdy byl Nick na turné.
(2008) - (2010)
Taylor Lautner - Selena a Taylor si získali docela útulnou chvíli v roce 2009, když byla Selena nakupovat s jeho mladší sestrou. Oba dva se setkali ve Vancouveru. Nicméně, tlak médií se pro ně stal příliš a tak ten samý rok vztah ukončili.(2009)
Cameron Michael Quiseng - Oba dva byli viděni spolu na bowlingu v roce 2010. Cameron během rozhovoru o Seleně moc hezky mluvil. Cameron je basista kapely Allstar Weekend. Cameron byl také spatřen třeba se Seleninou rodinou.(2010)
Justin Bieber - Na konci roku 2010 začali vznikat fámy, že Justin a Selena něco spolu mají. Na začátku roku 2011 se jejich vztah potrvdil společnou dovolenou v Mexiku. Jejich vztah trval celkem dlouho až do začátku roku 2013, kdy se údajně rozešli. Mnoho lidí si myslí, že důvod rozchodu byl, že se Selena rozešla s Justinem kvůli jeho chování, ve vztahu měli spoustu neshod. V létě 2013 však Justin dorazil na Seleninu oslavu narozenin a dokonce zveřejnil jednu jejich společnou fotku. Selena říká, že Justina stále podporuje a pořád jí na něm záleží. Justin v roce 2013 také vydal píseň "All that Matter", která měla být věnována Seleně, ještě v době, kdy byli dva zamilovaní.(2010 -2013)
Zedd - Na začátku roku 2015 začali kolovat fámy, že Selena něco má s producentem a DJem Zeddem. Po pár měsíců se společně scházeli a trávili společný čas, však nikdy svůj vztah nepotvrdili. Nahráli společnou píseň "I Want You to Know", ke které natočili i videoklip. Po 4 měsících údajného vztahu se rozešli, kvůli pracovnímu vytížení a také kvůli tomu, že jejich city zřejmě nebyli tak hluboké jak si oba mysleli. Stále se navzájem podporují a jsou stálými přáteli.(2015)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama